Serin Fanatiği Olduk

 

Serin Treyler, Ataklar Nakliyat'a 180 adet Optima Light Treyler satışı yaptı. Filosunu tamamını Serin Treyler'den seçen Ataklar Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Atak, teslimat töreninde yaptığı konuşmada "Serin Treyler fanatiği olduk" dedi.

 

Filosunun tamamında Serin Treyler markasını tercih eden Ataklar Nakliyat, son alımında 180 adet Optima Light treyler alarak dev bir teslimata imza attı. 17 yıldır filosunu Serin marka treylerleri tercih eden Ataklar Nakliyat'ın araçlarının tamamının bu yılın ilk yarısında Ataklar'a teslim edilmiş olacağı belirtildi. 28 Şubat'ta Ataklar Nakliyat'ın merkezinde düzenlenen teslimat törenine Ataklar Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Atak, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Atak, Pazarlama Müdürü Selin Atak, Serin Treyler Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Serin, Satış Müdürü Yaşar Erkan, Kalite Sorumlusu Ercan Yıldırım, İstanbul Satış Müdürü Ferhat Mutlu katıldı. 

 

Teslimat töreninde bir konuşma yapan Ataklar Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Atak, Serin Treyler ile 1995 yılında çalışmaya başladıklarını ve 17 yıldır vazgeçmediklerini söyledi. 1995'te 50 adet treyler alımı yapmayı planladıkları zaman mesleki bilgisine çok inandığı bir dostunun 'Türkiye'de iki markadan treyler alınır' tavsiyesi ile Serin Treyler'i tercih ettiğini kaydeden Şükrü Atak şunları anlattı: "O günlerde birçok markanın yetkilisi ile görüştük. Fevzi Serin ile yaptığımız görüşmenin ardından Serin'den yana tercihimizi kullandık. 50 araçla başladığımız bu alımı hep Serin ile sürdürdük. Tabiri caiz ise Serin fanatiği olduk. Bugüne kadar iş yapış şeklimizle, işe bakışımızla aynı yerde olduğumuzu düşündüğümüz Serin Ailesi ile çalışıyoruz. Fevzi Serin'den bugüne kadar 'hayır' kelimesini duymadık. Bundan sonra da duyacağımızı sanmıyorum. Umarım bizim başlattığımız bu işbirliğini çocuklarımız da devam ettirir." 

 

AYLIK ÜRETİM KAPASİTESİNİ 10 ADETTEN 200 ADETE ÇIKARDI 

 

Serin Treyler Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Serin ise Ataklar'ın sektörde çok ayrı bir yeri olduğunu ve Ataklar'ın Serin Treyler'e önemli bir vizyon kazandığından bahsetti. Mehmet Serin, şöyle konuştu: "Üretimde, satış sonrasında Ataklar bizlere yeni pencereler açtı. O gün aylık 10 adetlik üretimden şimdi aylık 200 adetlik üretim kapasitesini ulaştık. Konya'da tüm Avrupa ülkesiyle rekabet eder hale geldik. Bunda Ataklar'ın hep yanımızda olmasının etkisi büyük. Umarız bu birliktelik hep devam eder" dedi. Törende ayrıca Mehmet Serin, bugüne kadar yaptıkları işbirliğinin memnuniyeti binaen Murat Atak'a bir plaket verdi.