Uluslararası Taşımacılık : Karayolu Taşımacılığı

 

Şirketimiz 10 araçtan oluşan tır filosuyla İstanbul'un Şişhane semtinde taşımacılık sektörüne adım atarak, zamanla kapasitesini genişletip verdiği sınırsız hizmetle bu rekabetin içindeki varlığını hissettirmiştir. Karayolunda İTALYA hattının en önemli ismi olma özelliğiyle hizmet veren şirketimiz parkuruna YUNANİSTAN ve BALKAN ülkelerini de ekleyerek taşımacılık sektörünün büyük bir bölümüne imzasını atmıştır. Firmamız donanımlı tır filosunu artan talepler doğrultusunda günden güne genişletip, 150 tıra ulaştırarak uluslararası nakliyede tercih edilen bir şirket olduğunu kanıtlamaya devam etmektedir.

Çalıştığımız hatlarda ki rakipsiz hizmet, cazip fiyat, komple ve parsiyel taşımacılık avantajlarıyla en uygun şartları sunmaktayız.

 

Tamamlayıcı Hizmetimiz Antrepomuz

 

Gelişen Türkiye'ye hizmetlerini arttırmak amacıyla kurulan ATAKLAR Halkalı Giriş deneyimli kadrosuyla faaliyetini sürdürmektedir. Halkalı Giriş Gümrük Müdürlüğüne bağlı Halkalı Giriş depolama hizmeti vermekle beraber şehir içi şehirlerarası sevkiyatlar tecrübeli organizasyonlarla gerçekleşmektedir.
Tecrübeli kadrosuyla hedefini daha da büyüterek bugünlere gelen şirketimiz nakliye danışmanlığı ilkesiyle gelişmeye devam etmektedir.